Newsletter
Distributeur de solutions et de services de sécurité informatique à valeur ajoutée

Ironkey Basic

Ironkey Basic – saugiausia USB atmintinė pasaulyje. Sukurta tenkinti specifinius valstybinių, krašto apsaugos ir verslo organizacijų poreikius, lengvai naudojama.

 Ironkey-Basic-saugiausia-USB-atmintine-pasaulyje

Saugiausia pasaulyje USB atmintinė

fips-Ironkey-Basic-saugiausia-USB-atmintine-pasaulyje

IronKey Basic S200 atmintinė įvykdė griežtus Nacionalinio Standartų ir Technologijų Instituto (NIST) testus ir pirma pasaulyje įgijo FIPS 140-2 trečio saugumo lygio standartą. Tvirtas ir nuo bandymų išardyti apsaugotas atmintinės korpusas užtikrina vidinių komponentų saugumą, tuo tarpu stiprus AES 256-bit aparatinis šifravimas užtikrina konfidencialios informacijos saugumą. Aukšto lygio atmintis ir saugumas paverčia šį raktą idealia platforma virtualių darbastalių (angl. virtual desktops) diegimui.

Visada „įjungtas“ šifravimas

Visa informacija talpinama į raktą užšifruojama AES CBC modulio aparatiniu šifravimo mechanizmu. Ši duomenų apsauga negali būti išjungta, kaip tarkime programinio lygio šifravimo sistemose. Ironkey šifravimo lustas (cryptochip) sugeneruoja ir saugo stiprius, atsitiktinius šifravimo raktus. Šifravimo procesas vyksta greičiau ir veikia saugiau nei lyginant su programinės įrangos paremta šifravimo sistema.

Saugi ir save „ginanti“ atmintinė

Niekas negalės pasiekti informacijos saugomos rakte, jei nežinos IronKey slaptažodžio. Šifravimas ir slaptažodžio patvirtinimas vyksta įrangoje ir šis procesas negali būti išjungtas žalingos programinės įrangos arba neatsakingo vartotojo. Savisaugos mechanizmas IronKey raktuose taip pat užtikrina įrangos lygyje aktyvią apsaugą nuo kirminų plitimo ir kitų žalingų programų.

Aparatinio lygio šifravimo raktų valdymas ir apsaugos

aes-Ironkey-Basic-saugiausia-USB-atmintine-pasaulyje

Įjungus IronKey atmintinę į nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį, vartotojas pirmiausia turi įvesti slaptažodį, kad šifravimo raktai būtų aktyvuoti ir informacija su aplikacijomis taptų pasiekiama. Lyginant su programinio šifravimo technologija svarbiausias skirtumas yra tai, jog IronKey šifravimo lustas neeksportuoja AES šifravimo raktų į kompiuterį, kuriame ši atmintinė naudojama, todėl apsisaugoma nuo šalto-paleidimo (angl. cold boot) ir žalingų programų atakų. Bandant atspėti slaptažodį ir 10 kartų jį neteisingai suvedus, Ironkey inicijuoja neatstatomą informacijos esančios rakte sunaikinimą. Siekiant apsaugoti nuo slaptažodžių spėliojimo atakų (angl. brute force attack) naudojamas skaitiklis, kurio atminties nėra galimybės atsukti. Skaitiklis iš naujo skaičiuoja bandymus tik teisingai suvedus slaptažodį. Galite būti užtikrinti, kad duomenys laikomi Ironkey rakte nenutekės. Kad apsaugoti nuo netyčinio slaptažodžio neteisingo suvedimo, po kelių bandymų reikia išimti Ironkey iš kompiuterio, kad galėtumėte toliau suvedinėti slaptažodį.

Fizinis saugumas

long-lasting-Ironkey-Basic-saugiausia-USB-atmintine-pasaulyje

IronKey Basic atmintinė yra ilgalaikė investicija. Jo korpusas pagamintas iš patvaraus metalo, vidinės dalys apsaugotos nuo smūgių, sandarintas epoksidu, dėl to vidiniai rakto komponentai neprieinami, be to, raktas atsparus vandeniui (sertifikatas MIL-STD-810F). Kad pailginti atmintinės tarnavo laiką ir padidinti nuskaitymo/įrašymo greitį IronKey naudojami du atskiri SLC flash atminties lustai. IronKey naudoja aukščiausio lygio komponentus, o tai leidžia nuo 10 iki 20 kartų pailginti šios atmintinės gyvavimo ciklą lyginant su tradicinėmis atmintinėmis.

Paprasta įdiegti ir administruoti

IronKey įrenginiai nereikalauja diegti papildomos programinės įrangos ar valdiklių, be to Windows XP ir Vista operacinėse sistemose veikia be administratoriaus teisių. Šis sprendimas užtikrina „tempk-ir-mesk“ (angl. Drag-and Drop) šifravimą, „įjunk-ir-naudok“ paprastumą. Be to Ironkey turi programinę įrangą, kurios paskirtis saugiai daryti atmintinėje laikomų duomenų atsargines kopijas (lokaliai arba į nurodytą vietą serveriuose). Atsarginės kopijos daromos šifruotame formate. Šios atsarginės kopijos gali būti atstatomos (per saugų autentifikacijos procesą) į naują Ironkey atmintinę (jei senoji buvo pavogta ar pamesta). Kiekvienas Ironkey turi unikalų, lengvai perskaitomą serijinį numerį, o tai leidžia lengvai inventorizuoti šias atmintines.

Veikia ant skirtingų platformų

IronKey Basic veikia su Windows 2000, Windows XP ar Vista be administratoriaus teisių ir nereikia įdiegti papildomos programinės įrangos ar valdiklių. Ironkey įrenginiai taip pat veikia Linux ir Macintosh OS sistemose.

IRONKEY BASIC BROŠIŪRA>>

Jei turi klausimų apie Ironkey arba norite įsigyti jų produkcijos, prašome užpildyti mūsų KONTAKTŲ FORMĄ arba kreipkitės į mus telefonu.